FAQ

Produkty

Zalecamy prać nasze produkty z innymi ciuchami w odpowiednim kolorze. Zgodnie z instrukcją doszytą u dołu każdej sztuki odzieży powinno się prać w 30 stopniach, na jak najmniejszych obrotach oraz na lewej stronie. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej.

Aby naprawić produkt własnoręcznie potrzebujesz żelazka oraz papieru do pieczenia/pergaminu. Kryształek należy umieścić w miejscu, w którym chcesz go przykleić i przykryć papierem. Następnie rozgrzewasz żelazko do 170°C i przykładasz do pergaminu na ok. 8-10 sekund. Po tym czasie odklejasz pergamin i pozostawiasz klej do wyschnięcia na kilkanaście minut. Gdy klej wystygnie produkt jest gotowy do ponownego użytkowania.

Na Naszej stronie w opisie produktu znajduje się zakładka „tabela rozmiarów”.

Płatności

Za zamówienie możesz zapłacić następującymi metodami: BLIK, bramka płatnicza Paynow (szybki przelew).

Jeśli nie możesz ponownie dokonać płatności proponujemy założyć nowe zamówienie lub skontaktować się z nami.

Wysyłka & zwroty

Zamówienia wysyłamy w 1-2 dni robocze po opłaceniu zamówienia.

Tak, wysyłki zagraniczne wysyłamy poprzez Pocztę Polska Global Express, Należy pamiętać, że zamówienia zagraniczne należy opłacać poprzez PayPal.

Tak, masz prawo do zwrotu produktu jeśli jest w stanie nowym, zdatnym do dalszej sprzedaży i termin zwrotu nie przekroczy 14 dni od dostarczenia paczki. Aby dokonać zwrotu należy udać się do zakładki „Polityka zwrotów” i postępować zgodnie z zapisanymi tam informacjami. Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, prosimy o kontakt mailowy w celu weryfikacji zamówienia oraz dostępności produktu, na który ma być wymieniony produkt zamawiany.