checkout total: 0,00 zł
FAQ

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jak prać i suszyć nasze produkty?

Zalecamy prać Nasze produkty z innymi ciuchami w odpowiednim kolorze.
Zgodnie z instrukcją doszytą u dołu każdej sztuki odzieży powinno ̨się prać w 30 stopniach, na jak najmniejszych obrotach oraz na lewej stronie. Nie zalecamy suszenia w suszarce bębnowej.

2. Co zrobić, gdy dżety odpadną od bluzy lub koszulki?

Odezwij się do Nas poprzez social media lub mailowo.
Miej przygotowane zdjęcie defektu.
Najczęściej proponujemy naprawę produktu, jeśli jest to kilka kryształków, wysyłamy dżety do doklejenia we własnym zakresie, jeśli jednak naprawa wymaga większej ilości pracy, odsyłamy ją podwykonawcy do naprawy.

3. Jak dokleić "kryształki" własnoręcznie?

Aby naprawić produkt własnoręcznie potrzebujesz żelazka oraz papieru do pieczenia/pergaminu. Kryształek należy umieścić w miejscu, w którym chcesz go przykleić i przykryć papierem. Następnie rozgrzewasz żelazko do 170°C i przykładasz do pergaminu na ok. 8-10 sekund. Po tym czasie odklejasz pergamin i pozostawiasz klej do wyschnięcia na kilkanaście minut. Gdy klej wystygnie produkt jest gotowy do ponownego użytkowania.

4. Jak Najlepiej dobrać odpowiedni rozmiar?

Na Naszej stronie w opisie produktu znajduje się "size guide".

5. Ile trwa wysyłka zamówień?

Zamówienia wysyłamy w 1-2 dni robocze po opłaceniu zamówienia.

6. Czy jest możliwość wysyłki za granicę?

Tak, wysyłki zagraniczne wysyłamy poprzez Pocztę Polska Global Express, Należy pamiętać, że zamówienia zagraniczne należy opłacać poprzez Paypal.

7. Czy można zwrócić / wymienić produkt?

Tak, masz prawo do zwrotu produktu jeśli jest w stanie nowym, zdatnym do dalszej sprzedaży i termin zwrotu nie przekroczy 14 dni roboczych od dostarczenia paczki. Aby dokonać zwrotu należy udać się do zakładki "returns" i postępować zgodnie z zapisanymi tam informacjami. Jeśli chcesz wymienić produkt na inny, prosimy o kontakt mailowy w celu weryfikacji zamówienia oraz dostępności produktu, na który ma być wymieniony produkt zamawiany.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.